Olej na plátně. 100x100 cm. Signováno vlevo dole špatně čitelně Rubeš. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba silně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1887 – 1944
Malíř, grafik, štábní kapitán a profesor grafické školy v Praze.