Kombinovaná technika, 20x58 cm, Signováno vpravo dole Rubeš. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1887 – 1944
Malíř, grafik, štábní kapitán a profesor grafické školy v Praze.