Ferdinand Prokop - Vesnička

Olej na kartonu, 32x37 cm. Signováno vzadu Ferdinand Prokop 1916. Nerámováno.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1880 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Pirnera a Mařáka a poté AVU v Mnichově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
74385. Vesnička
Dražba ukončena:30.03.2022 23:05:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč