Ferdinand Prokop - V záhybu řeky

Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vlevo dole F. Prokop. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1880 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Pirnera a Mařáka a poté AVU v Mnichově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

77525. V záhybu řeky
Dražba ukončena:26.05.2022 23:18:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč