Olej na plátně, 53x69 cm. Signováno vlevo dole hůře čitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba restaurována. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 86 cm
o autorovi: 1880 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Pirnera a Mařáka a poté AVU v Mnichově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a portrétům.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.