Ferdinand Prokop - Lesní interiér

Olej na kartonu, 38x48 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu záruční list galerie Karel Velinger z roku 1930. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1880 - ?
Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Pirnera a Mařáka a poté AVU v Mnichově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

27040. Lesní interiér
Dražba ukončena:30.01.2019 19:05:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč