Ferdinand Kotvald - Zima s červeným domkem

Olejová tempera, 18x29. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

307413. Zima s červeným domkem
Dražba ukončena:25.01.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč