Ferdinand Kotvald

62315. Zátiší s ovocem

popis: Olejová tempera, 33x46 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:46:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč