Ferdinand Kotvald - Zátiší s ovocem

Olejová tempera, 33x46 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

62315. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.07.2021 19:46:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč