Ferdinand Kotvald - Vesnička v Polabí

Tempera, 22x32 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současná majitelka získala dílo přímo do autora.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

27005. Vesnička v Polabí
Dražba ukončena:30.01.2019 18:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč