Ferdinand Kotvald - U nádraží

Olej na kartonu, 25x37 cm. Signováno vpravo dole Fr. Kotvald. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně znečištěna.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

22777. U nádraží
Dražba ukončena:27.09.2018 21:45:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč