Ferdinand Kotvald - Staroměstská radnice z Týnské ulice

Kombinovaná technika, 48x32 cm. Signováno vlevo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

95011. Staroměstská radnice z Týnské ulice
Dražba ukončena:31.05.2023 21:33:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč