Ferdinand Kotvald - Procházka v pražském parku

Tempera, 35x28 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

108357. Procházka v pražském parku
Dražba ukončena:31.01.2024 22:14:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč