Ferdinand Kotvald -  Pražské panorama

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 22x34 cm Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

22380. Pražské panorama
Dražba ukončena:26.09.2018 19:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč