Ferdinand Kotvald - Praha s pohledem na hrad a Mikuláše

Kombinovaná technika, 26x42 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald 65. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

305339. Praha s pohledem na hrad a Mikuláše
Dražba ukončena:23.06.2020 20:30:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč