Ferdinand Kotvald - Pohled na Svatého Mikuláše

Kombinovaná technika, 28x40 cm. Signováno vpravo dole F.Kotvald 43. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

304071. Pohled na Svatého Mikuláše
Dražba ukončena:18.03.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč