Ferdinand Kotvald - Pohled na Prahu

Kombinovaná technika, 35x25 cm. Signováno vlevo dole F. Kotvald. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

71517. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:26.01.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč