Ferdinand Kotvald - Podzim

Olejová tempera na kartonu, 17x31 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, pasparta.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

84689. Podzim
Dražba ukončena:25.09.2022 20:19:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč