Ferdinand Kotvald - Pestrá kytice ve váze

Olej na kartonu, 47x35 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

35292. Pestrá kytice ve váze
Dražba ukončena:26.09.2019 19:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč