Ferdinand Kotvald - Na trhu

Olej na kartonu, 21x28 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

92119. Na trhu
Dražba ukončena:19.03.2023 20:21:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč