Ferdinand Kotvald - Na promenádě

Olej na plátně, 46x60 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

86275. Na promenádě
Dražba ukončena:30.11.2022 20:40:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč