Ferdinand Kotvald - Luční kvítí

Olej na plátně, 66x50 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

96505. Luční kvítí
Dražba ukončena:28.06.2023 22:35:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč