Ferdinand Kotvald - Letní krajina

Kombinovaná technika, 16x29 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

17037. Letní krajina
Dražba ukončena:28.02.2018 22:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč