Ferdinand Kotvald - Kytice z Ječné

Kombinovaná technika s voskem, 47x31 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

13841. Kytice z Ječné
Dražba ukončena:26.10.2017 20:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč