Olej na sololitu, 76x63 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1898 - 1980
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.