Ferdinand Kotvald - Kytice s pivoňkami

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

32427. Kytice s pivoňkami
Dražba ukončena:29.05.2019 21:28:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč