Ferdinand Kotvald - Kytice novoroční 1971

Olej na plátně, 60x28 cm. Signováno vpravo dole F.Kotvald. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiložen kupní doklad z roku 1971.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

77428. Kytice novoroční 1971
Dražba ukončena:26.05.2022 21:48:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč