Ferdinand Kotvald - Kytice lučních květů

Olej na kartonu, 37x26 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

32348. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:29.05.2019 19:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč