Ferdinand Kotvald - Kytice

Olej na sololitu, 76x63 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rámováno.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

54631. Kytice
Dražba ukončena:27.01.2021 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč