Ferdinand Kotvald - Kytice

Tempera na papíře. 64x48 cm. Signováno vlevo dole F. Kotvald 38. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

38875. Kytice
Dražba ukončena:12.12.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč