Ferdinand Kotvald - Kytice

Tempera, 31x17 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

35143. Kytice
Dražba ukončena:25.09.2019 20:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč