Ferdinand Kotvald - Kytice

Olej na kartonu, 65x31 cm. Signováno vlevo dole F. Kotvald. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

17485. Kytice
Dražba ukončena:29.03.2018 19:46:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč