Ferdinand Kotvald - Kytice

Olej na kartonu, 35x25 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, nerámováno.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

12440. Kytice
Dražba ukončena:20.09.2017 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč