Ferdinand Kotvald - Krajina

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

63658. Krajina
Dražba ukončena:26.08.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč