Ferdinand Kotvald - Karlův most ve žlutém

Kombinovaná technika, 28x60 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

303855. Karlův most ve žlutém
Dražba ukončena:03.03.2020 20:25:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč