Ferdinand Kotvald - Tulipány ve džbánu

Olej na kartonu, 49x39 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, rám, zaskleno.

1898, Vyškov na Hané
Studoval doma i v zahraničí (Paříž, Itálie, Jugoslávie). Vystavoval hojně na našem území.

3392. Tulipány ve džbánu
Dražba ukončena:26.11.2015 20:59:58
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:4 600 Kč