Ferdinand Kotvald - Na náměstí

Kombinovaná technika na kartonu, 14x21 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, rám, zaskleno.

1898, Vyškov na Hané
Studoval doma i v zahraničí (Paříž, Itálie, Jugoslávie). Vystavoval hojně na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3667. Na náměstí
Dražba ukončena:27.01.2016 21:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč