Ferdinand Kotvald - Kytice lučních květů

Kombinovaná technika, 63x47 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, rám, zaskleno.

1898, Vyškov na Hané
Studoval doma i v zahraničí (Paříž, Itálie, Jugoslávie). Vystavoval hojně na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5547. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:29.09.2016 19:02:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč