Kombinovaná technika, 63x47 cm, signováno vpravo dole F. Kotvald, rám, zaskleno. 1898, Vyškov na Hané Studoval doma i v zahraničí (Paříž, Itálie, Jugoslávie). Vystavoval hojně na našem území. Pozn.: Rám mírně poškozen.