Ferdinand  Kamba - Dívka u vody

Olej na plátně, 81x60 cm, signováno vpravo dole Kamba, rám.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Přiloženo osvědčení o původu originálu.

2556. Dívka u vody
Dražba ukončena:28.05.2015 22:03:42
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč