Ferdinand I. Piloty podle C. Dolce - Děvčátko

Litografie, 38x30 cm. Signováno v tisku. Volný list.

Pozn.: Papír velmi mírně poškozen.

Ferdinand I. Piloty podle C. Dolce
61333. Děvčátko
Dražba ukončena:14.07.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.07.2021 21:40:53 6999