Olej na plátně nalepeném na kartonu, 67x52 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1943.
Pozn.: Rám poškozen.
1888 Praha, 1953 Praha
Uměleckoprůmyslová škola, pak speciálka AVU (prof. Švabinský). Jako filmový výtvarník spolupracoval s Lamačem, Kolárem a Wassermanennm. Restaurátor obrazů a krajinář.