Ferdinand Engelmüller - U řeky

Akvarel, 15x21 cm. Signováno vpravo dole F. Engelmüller. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

28439. U řeky
Dražba ukončena:14.03.2019 18:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč