Ferdinand Engelmüller - Stará Praha

Litografie, 33x26 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Engelmüller. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

83055. Stará Praha
Dražba ukončena:14.09.2022 20:07:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč