Ferdinand Engelmüller - Rybník na louce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 51x40 cm. Signováno vpravo dole F. Engelmüller. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
103993. Rybník na louce
Dražba ukončena:25.10.2023 21:17:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč