Ferdinand Engelmüller - Odnikud nikam - Bludný rytíř

Litografie, 22x27 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku EF. Signováno vpravo dole tužkou. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

26576. Odnikud nikam - Bludný rytíř
Dražba ukončena:17.01.2019 18:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč