Ferdinand Engelmüller - Na kraji lesa

Litografie, 20x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Engelmüller. Rám, sklo. Vzadu ověření Emila Engelmüllera.

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

55876. Na kraji lesa
Dražba ukončena:10.02.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč