Ferdinand Engelmüller - Krajina s kapličkou

Olej na kartonu, 22x33 cm. Signováno vpravo dole F. Engelmüller. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

19752. Krajina s kapličkou
Dražba ukončena:25.04.2018 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč