Ferdinand Engelmüller - Březový háj

Pastel, 29x30 cm. Signováno vlevo dole F. Engelmüller Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1867, Praha - 1924, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
106931. Březový háj
Dražba ukončena:13.12.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč