Ferdinand Dobrovolný

308936. Liška

popis: Kresba, 43x62 cm. Signováno vpravo dole Dobrovolný. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (03.06.2021 9:42:46) 6122