Ferdinand Blecha - Zahrada

Olejová tempera, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Blecha 67. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1906 – 1982
Malíř, sochař, hudebník. Absolvent konzervatoře, obor kontrabas. Vedle hudebního vzdělání se věnoval sochařství a malířství. Náměty k malířské tvorbě čerpal převážně v Polabí a Pojizeří. Účastnil se řady výstav doma i v zahraničí.

302974. Zahrada
Dražba ukončena:31.12.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.12.2019 21:10:12 6147