Olej na kartonu, 28x22 cm. Signováno vzadu. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1896 – 1975
Narodil se v Praze. Malíř a grafik, studoval UMPRUM v Praze u profesorů Dítěte, Hofbauera, Špilara, Kysely, Wachsmana. Člen moravského Spolku výtvarných umělců v Moravské Ostravě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000