Ferdinand Adámek - Portrét starce v dobovém rámu

Olej na kartonu, 28x22 cm. Signováno vzadu. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1896 – 1975
Narodil se v Praze. Malíř a grafik, studoval UMPRUM v Praze u profesorů Dítěte, Hofbauera, Špilara, Kysely, Wachsmana. Člen moravského Spolku výtvarných umělců v Moravské Ostravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000

98984. Portrét starce v dobovém rámu
Dražba ukončena:16.07.2023 21:17:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč